среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 26

ФОТО: Ким објави фотографии на кои е сосема гола

Ким Кардашиан воопшто не е срамежлива. Пред неколку недели ни го покажа нејзиниот трик за совршено деколте, а сега објави фотографија на Инстаграм на која позира како од мајка родена.

kim-kardashian

Поврзани вести

Ким Кардашиан воопшто не е срамежлива. Пред неколку недели ни го покажа нејзиниот трик за совршено деколте, а сега објави фотографија на Инстаграм на која позира како од мајка родена.

Реалити ѕвездата која се породи со синот Сеинт во декември минатата година се соблече сосема гола за да ги покаже своите облини во полн сјај.

Ким (35) на фотографијата е целосно гола, а со црна лента ги покри само срамните делови на нејзиното тело.

When you’re like I have nothing to wear LOL

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Најчитани вести