петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 55

ФОТО: Ким повторно ја претера со „Фотошоп“

Новиот секси спот на Ферги деновиве беше главна тема на сите социјални мрежи.

kim-selfi

Поврзани вести

Новиот секси спот на Ферги деновиве беше главна тема на сите социјални мрежи.

Во спотот што ги собра сите славни мајки на едно место од американскиот шоу бизнис, Ким Кардашиан носи кратки пантолони во кои нејзината половина изгледа нереално слабо.

kim-kardasijan

Многумина неможеа а да не го забележат ова затоа што е очигледно дека се работи за обработка во фотошоп. Секако, следеше лавина од негативни коментари.

Најчитани вести