Магазин

(ФОТО) Ќерката на Цеца прослави пет месеци врска

(ФОТО) Ќерката на Цеца прослави пет месеци врска

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија и синот на претседателот на ФК Црвена Звезда, Звездан Терзиќ Костадин прославија пет месеци врска со забава за најблиските пријатели.

anastasija

На фотографиите кои Анастастија ги постави на социјалните мрежи на забавата присуствувале Вељко Ражнатовиќ како и Маша Терзиќ поранешна девојка на Вељко и сестра на Костадин.

Друштвото се забавувало цела ноќ, а највесела била Анастасија.