петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

(ФОТО) Ќерката на Цеца прослави пет месеци врска

anastasija 1

Поврзани вести

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија и синот на претседателот на ФК Црвена Звезда, Звездан Терзиќ Костадин прославија пет месеци врска со забава за најблиските пријатели.

anastasija

На фотографиите кои Анастастија ги постави на социјалните мрежи на забавата присуствувале Вељко Ражнатовиќ како и Маша Терзиќ поранешна девојка на Вељко и сестра на Костадин.

Друштвото се забавувало цела ноќ, а највесела била Анастасија.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести