вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 40

ФОТО: Ќерката на Драган Бјелогрлиќ провоцира на „Фејсбук“

m

Последни вести

Сексапилната Миа, ќерката на познатиот српски актер Драган Бјелогрлиќ провоцира на Фејсбук и ги крши машките срца.

m1

Таа често постира провокативни слики на социјалните мрежи и ги мами воздишките на посилниот пол.

m2

Миа личи на својата мајка Маја, која беше манекенка и пред бракот работеше во Париз и ги красеше светските магазини Ел и Мари Клер.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести