Магазин

ФОТО: Ќерката на познатиот рокер во неодоливо издание

ФОТО: Ќерката на познатиот рокер во неодоливо издание

Зое Кравиц се фотографираше за најновото издание на магазинот „Флаунт“ во прилично предизвикувачко издание.  На неколку фотографии оваа 26-годишна девојка се појавува во топлес издание.

zoi_2

Актерката и пејачка неодамна откри дека претходно имала проблем со самодовербата, токму поради тоа што е ќерка на многу популарни родители.

zoi_3

Таа признала дека се борела со пореметувања во исхраната и дека и било потребно доста време за да научи да се сака себе си.