петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 58

ФОТО: Ќерката на Роман Абрамович го сруши интернетот!

roman3

Последни вести

Оља Абрамовиќ, ќерката на познатиот милијардер Роман Абрамович со своите провокативни фотографии го урна интернетот.

Таа на социјалните мрежи објави сексапилни фотографии, при што предизвика вистински хаос кај послилниот пол. Инаку, Оља важи за една од најубавите девојки во Русија.

roman

roman2

roman4

romana1

 

Најчитани вести