Магазин

ФОТО: Кога ангелите на Викторија Сикрет се журкаат на јахта

ФОТО: Кога ангелите на Викторија Сикрет се журкаат на јахта

На хуманитарната вечера Фондацијата на Леонардо Дикаприо во Сан Тропе се собраа некои од најголемите ѕвезди, меѓу кои и голем број од најубавите манекенки што моментално владеат на светските модни писти, а без кои Лео просто неможе.

#SummerGoals 🌞

A photo posted by Joan Smalls (@joansmalls) on

Меѓу нив беа и четири ангели на Викторија сикрет кои пред гала вечерта имаа сопствена забава на луксузна јахта и тоа во костими за капење.

💦

A photo posted by Joan Smalls (@joansmalls) on

Милиони обожаватели сигурно би дале се за да можат да бидат таму со Констанс Јаблонски, Дуцен Крос, Алесандра Амбросио, Џоан Смолс и Лили Доналдсон…

La Familia in full force 😈 @mertalas @stellamaxwell @riccardotisci17 Barcelona Nights 🗣

A photo posted by Joan Smalls (@joansmalls) on

Too much beauty in one picture. Not only on the outside but the inside 💞 📸: @moalturki

A photo posted by Joan Smalls (@joansmalls) on