петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

(ФОТО) Кога ќе ја видите оваа играчка за секс, ништо нема да ви биде јасно

Оваа играчка за секс, благодарејќи на посебно дизајнираниот облик, им ветува не жените оргазам кој се уште не го доживеале.

vibratot

Поврзани вести

Ултимејт Г вибратор е играчка за секс која гарантира дополнителна екстаза. Овој вибраор со малку застрашувачки изглед го дизајнираше тим на медицински стручњаци за брендот играчки за секс “Ann Summers”, а новoдно предизвикува ултимативен оргазам.

vibrator 1Поголемата „глава“ на вибраторот наменета е за дополнителна стимулација на Г точката, додека другата помалата глава ќе служи за стимулација на клиторисот.

Оваа играчка за секс, благодарејќи на посебно дизајнираниот облик, им ветува не жените оргазам кој се уште не го доживеале.

Иако има необичен изглед, поради што би помислиле сешто, не би било фер да осудувате, а пред тоа на оваа играчка за уживање да не и дадете шанса. Којзнае можеби и ќе ве воодушеви.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести