среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Фото: Која е девојката на синот на претседателот Иванов?

qfasfdadd4

Последни вести

На отварањето на Интернационалниот фестивал „Браќа Манаки“ во Битола, синот на претседателот Иван Иванов се појави со својата понежна половина и предизвика голем интерес.

Станува збор за манекенката Сара Миленковска, со која синот на претседателот веќе подолго време е во љубовна врска, пренесува „Телеграф“.

Таа е член на модното студио „Подиум“ и досега неколку пати учествувала на модни ревии низ земјава. Инаку, Миленковска студира на Правниот факултет на отсекот политички науки.

sara-1

sara

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести