вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 57

ФОТО: Која македонска пејачка располага со овие бујни атрибути?

tat.jpg500

Последни вести

Со овие бујни атрибути може да се пофали една наша фолк пејачка.

1tat.jpg500

Станува збор за Татијана Стефановска, наша фолкерка, која покрај пеењето има и други квалитети. Нејзиниот заоблен задник и раскошно деколте нема кој не може да не ги забележи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести