недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 44

ФОТО: Колку се променила Цеца низ годините

Српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ ја објави насловната страница на Илустрована Политика, на која таа позираше пред многу години.

ceca-za-blic-1

Поврзани вести

Српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ ја објави насловната страница на Илустрована Политика, на која таа позираше пред многу години.

Многумина тврдат дека нејзината ќерка Анстазија неодоливо потсетува на мајка и во тој период од животот, а многумина коментираа дека Цеца тогаш изгледала преубаво, многу подобро од голем број девојки денес.

Погледнете самите и проценете.

Најчитани вести