петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ФОТО: Комбе заглави кај подвозникот во Кисела Вода

k

Поврзани вести

Поројните врнежи и овој пат направија поплави во делови од Скопје.

И овој пат критично место беше подвозникот во Кисела Вода каде што се заглави комбе.

k1

k2

ФОТО: Засе.мк

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести