Магазин

Фото: Кортни Кардашијан гола и бремена за „ДуЖур“ магазинот

Фото: Кортни Кардашијан гола и бремена за „ДуЖур“ магазинот

Триесет и пет годишната ријалити ѕвезда Кортни Кардашијан која во јуни треба да се породи, за магазинот „ДуЖур“ позираше бремена и гола.

Таа во интервју вели дека голотијата е нешто од кое никој не треба да се срами.

„Не се срамам од моето тело. Јас изгледам најдобро кога сум бремена. Тоа е едно воодушевувачко чувство и целата трансформација која оди со тоа. Во бременоста има нешто толку моќно и убаво и јас тоа го обожувам“, вели Кортни.

Како изгледаше таа погледнете и самите:

o-KOURTNEY-KARDASHIAN-900 (1)

o-KOURTNEY-KARDASHIAN-900 (2)

o-KOURTNEY-KARDASHIAN-900