сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Кортни Кардашијан – неверојатно згодна!

kortnu

Последни вести

Бременоста и породувањата воопшто немаат оставено траги на телото на Кортни Кардашијан, на чија сексапилност можат да позавидат многу помлади девојки.

kortni1

Триесет и шестгодишната Кортни, која е мајка на три деца е полна со самодоверба. Таа од неодамна е самохрана мајка, а тоа дополнително во јавноста ја чини мајка за пример.

kortni2

 

Кортни се појавила во Њујорк во сатенска наметка и високи чизми до бедрата, при што до израз дојдоа нејзините затегнати нозе.

Секоја чест мајка!

 

Најчитани вести