петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 40

ФОТО: Кортни непристојно облечена, без гаќички

Иако некое време беше во сенката на нејзините сестри, Кортни Кардашијан се врати секси повеќе од било кога. Мајката на три деца, се фотографираше во црн фустан, кој и ги откри нозете, но и нешто друго. Кортни под фустанот не носеше гаќи.

kortni

Последни вести

Иако некое време беше во сенката на нејзините сестри, Кортни Кардашијан се врати секси повеќе од било кога. Мајката на три деца, се фотографираше во црн фустан, кој и ги откри нозете, но и нешто друго. Кортни под фустанот не носеше гаќи.

Со оглед на тоа дека овој тренд заживеа на црвениот тепих, очигледно е дека ќе ги гледаме славните дами во вакви изданија.

kortni1

По се што видовме, Кортни беше пристојно облечена.

kortni2

Најчитани вести