Магазин

ФОТО: Кошаркарот Богдановиќ славеше роденден, синот на Цеца дојде со јахта

ФОТО: Кошаркарот Богдановиќ славеше роденден, синот на Цеца дојде со јахта

Српскиот кошаркар Богдан Богдановиќ вчера со луда журка го прослави својот дваесет и трети роденден на сплавот „Фристајлер“.

2

Тој заедно со друштвото уживаше цела ноќ, додека Вељко Ражнатовиќ уживаше среде река.
Имено, тој со друштво е фотографиран како лудува во јахта во близина на овој сплав.

Жешката атмосфера ја зачинија и танчерки кои со заводливи движења во ритамот на музиката ги покажуваа своите згодни тела.


3

4