понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Костим за капење кој ќе биде хит ова лето

kostim

Поврзани вести

Веруваме дека девојките веќе на големо размислуваат за тоа какви костими за капење ќе бидат популарни ова лето.

Некои од нив веќе сигурно се подготвуваат за на плажа.

Затоа Ве известуваме дека еден модел на костим за капење веќе го освои Инстаграм.

Погледнете…

kostim1

kostim2

kostim3

kostim4

kostim5

kostim6

Најчитани вести