вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

(ФОТО) Креативно, овој уметник и неговото куче се забавуваат како никогаш

prase-4a

Последни вести

prase-2a

prase-3a

prase-1a

 

 

Доколку на Инстаграм не го следите Рафаел Мантесоа, ги пропуштате неверојатните уметнички дела на кои централна фигура е неговото преслатко куче со име Џими Чо.

 

Џими не е типично слатко куче на Инстаграм, на една слика е суперхерој, во друга слика е ограбувач на банка, а на трета е ангел.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести