среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 39

ФОТО: Кристина Агилера драстично го промени имиџот

Поврзани вести

Американската пејачка Кристина Агилера реши радикално да го промени личниот опис.

Со оглед на тоа што сите ја знаеме како русокоса, публиката е изненадена од тоа што таа се одлучи да ја промени бојата на косата.

💋

A photo posted by Christina Aguilera (@xtina) on


Таа стана црвенокоса и драстично го промени изгледот. Фотографијата објавена на социјалните мрежи за кратко време собра над 125 илјади лајкови и голем број пофалби, а многумина и’ порачаа дека наликува на Џесика Ребит.

Најчитани вести