недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Фото: Кристина Агилера, повторно стана мајка

article-2726950-2076339600000578-477_634x738

Последни вести

Познатата пејачка, Кристина Агилера по втор пат стана мајка.

Таа синоќа со царски рез на свет ја донесе својата ќерка.

Кристина веќе е мајка на едно дете. Таа од првиот брак го има 6 годишниот син Макс.

article-2726950-2095229000000578-292_634x675

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести