вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Кристина Ковач ја шокираше јавноста со својот изглед

kristina-1_thumb_medium500_291

Последни вести

Кристина Ковач која минатата недела со отвoреното писмо до својата сестра ги шокираше сите, не престана таму, таа со нејзиниот изглед повторно ја шокираше јавноста.

Деновиве Кристина беше „уловена“ од екипата на српски „Скандал“, во непрепознатливо издание.

Судејќи според фотографиите Кристина ја зголемила својата телесна тежина, па и покрај широката облека и се забележуваа вишокот на килограми.

kovac_thumb_medium500_745

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести