понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Крива Паланка на нозе во одбрана на Македонија

gdom-kriva-palanka-1-640x331

Последни вести

Жителите на Крива Паланка се кренаа на нозе и дадое поддршка на собирот организиран од страна на Граѓанското движење за одбрана на Македонија.

Илјадниците граѓани испратија порака дека за добро на нашата земја избори мора да има.

gdom-kriva-palanka1-1

Најчитани вести