среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Крлеуша гола на Фејсбук

1karleusasl

Последни вести

Јелена Карлеуша навистина има со што да се пофали, а нејзиното совршено тело без срам го покажува разголено.

Овојпат ги израдува обожавателите со фотографија од Турција, на која е сосема гола.

Покрај оваа провокативна фотографија, таа објави уште една на која се гледа дека одлично си поминува на плажа со семејството.

karleusasl

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести