Магазин

ФОТО: Лепа Брена ужива на нејзината јахта

ФОТО: Лепа Брена ужива на нејзината јахта

Иако има 55 години Лепа Брена изгледа преубаво и воопшто не се срами да го покаже тоа.

Таа во моментов со семејството ужива на нејзината јахта каде позираше во костим за капење и фотографијата ја сподели на социјалните мрежи.

Вашиот живот е вашето платно, напиша таа под фотографијата.

Инаку пејачката заедно со семејството се одмора на Јадранско Море, а фотографијата настанала во близина на Ичиќи. Сите заедно го истражуваат хрватското приморје на јахтата што минатата година ја купија.

Vas zivot je vase platno….👍

A photo posted by Zivojinovic Fahreta (@lepabrenaa) on