среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 47

ФОТО: Лила Филиповска се одмара во Монте Карло

lila

Последни вести

Згодната тв водителка Лила Филиповска во моментов ужива во Монте Карло.

Лила објави фотографии на својот Фејсбук профил, но се уште не открива со кого го поминува времето таму.

150010152040 10204035039129

Инаку, местото каде што се шета нашата Лила е познато по гламурот и коцкарниците, луксузните хотели и продавници на познати брендови. Тука се наоѓаат претставништвата на сите големи светски банки.

250010353709 10204032137577

Монте Карло е една од водечките туристички дестинации и тука се наоѓа најголемиот дел од патеката „Кругот на Монако“ каде се одржува Формула 1, како и Светскиот шампионат во бокс и повеќе модни случувања.

450010421576 10204037653715

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести