Магазин

ФОТО: Лила Филиповска се одмара во Монте Карло

ФОТО: Лила Филиповска се одмара во Монте Карло

Згодната тв водителка Лила Филиповска во моментов ужива во Монте Карло.

Лила објави фотографии на својот Фејсбук профил, но се уште не открива со кого го поминува времето таму.

150010152040 10204035039129

Инаку, местото каде што се шета нашата Лила е познато по гламурот и коцкарниците, луксузните хотели и продавници на познати брендови. Тука се наоѓаат претставништвата на сите големи светски банки.

250010353709 10204032137577

Монте Карло е една од водечките туристички дестинации и тука се наоѓа најголемиот дел од патеката „Кругот на Монако“ каде се одржува Формула 1, како и Светскиот шампионат во бокс и повеќе модни случувања.

450010421576 10204037653715