Магазин

Фото: Лима откри дел од роденденската забава на ќеркичката Сиена

Фото: Лима откри дел од роденденската забава на ќеркичката Сиена

Славниот ангел на „Викторија Сикрет“, Адриана Лима, на Инстрагам откри мал дел од роденденската забава на својата керка Сиена.

На малите колачи беше испишано и името на славеничката.

Лима има две ќерки, Сиена, која е родена на 12 септември, како и Валентина, која ја доби од бракот со кошаркарот Марко Јариќ, од кој се разведе пред шест месеци.

adrijana-lima-1411418662-48260

adrijana-lima-1411418712-48262