недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Лима откри дел од роденденската забава на ќеркичката Сиена

лима-роден

Последни вести

Славниот ангел на „Викторија Сикрет“, Адриана Лима, на Инстрагам откри мал дел од роденденската забава на својата керка Сиена.

На малите колачи беше испишано и името на славеничката.

Лима има две ќерки, Сиена, која е родена на 12 септември, како и Валентина, која ја доби од бракот со кошаркарот Марко Јариќ, од кој се разведе пред шест месеци.

adrijana-lima-1411418662-48260

adrijana-lima-1411418712-48262

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести