Магазин

ФОТО: Лимоните на Бионсе

ФОТО: Лимоните на Бионсе

Познатата пејачка Бионсе предизвика лавина реакции со нејзиниот најнов албум насловен „Лимонада“.

bionse-limoni-2

Пејачката беше фотографирана додека уживаше на сонцето во шарен костим за капење заедно со нејзиниот сопруг Џеј Зи за време на викендот во Хаваи. Сите забележаа дека таа носеше лимони на вратот и во косата.

bionse-limoni-3

Мора да признаеме дека кога и да се појави таа сите ги остава без здив.

bionse-limoni-5

И додека поради песните од најновиот албум се појавија шпекулации дека Џеј Зи ја изневерува Бионсе покажа дека нивниот брак е среќен и дека разводот воопшто не е опција, како што дел од таблоидите шпекулираа.

bionse-limoni-4