четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Лиса Рина 10 години во ист фустан

lisa.jpg500

Последни вести

Лиса Рина се осмели да го облече истиот фустан кој го носела пред десет години. Сакала на сите да им покаже дека не остарела ниту еден ден.

Актерката Лиса Рина се појави на забавата по доделувањето на престижните награди Златен Глобус, но на нејзините верни обожаватели во очи им падна еден детаљ. Имено, славната 51 годишна дива се појави во истиот фустан со кој прошета пред десет години на една хуманитарна забава.

1lisa.jpg500

Многумина забележаа дека актерката воопшто не остарела.Причината за тоа е ботоксот за кој Лиса одамна призна дека го користи.

2lisA.jpg500

Најчитани вести