сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Лудница во соблекувалната на „Металург“

metalurg

Поврзани вести

По двојната победа против Колдин и пласманот во Топ 8 во ракометната Лига на шампиони ракометарите на „Металург“ имаа многу што да слават.

Официјалниот сајт на клуб објави фотографија која вистински ја доловува атмосферата и расположениет на фантастичните „металурзи“ по синоќешната победа.

1082214_10202053282758562_1321092628_o-610x343

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести