петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Лути, насмеани, зачудени „фацички“ насекаде околу нас

avionsmesko

Поврзани вести

Потонати во мислите и грижите, во обид да го следиме брзото темпо на живеење, постојано во чекор со најновата технологија, заборавме колку светот може да биде забавен, само ако одвоиме неколку секунди и погледнеме околу нас.

Ова е одлична и забава галерија на сите „фацички“ и насмеани и среќни и лути на секојдневните предмети околу нас.

Погледнете, па може и вие ќе забележите како ви се насменува некој автомобил или ви се лути некоја локомотива.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести