вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 13

ФОТО: Мадона, секси и на 56 години

madona-foto-instagram500

Последни вести

Педесет и шестгодишната пејачка Мадона уште еднаш покажа дека е флексибилна како тинејџер.

Мадона е во одлична форма, но  таа сега ги покажа и акробатските вештини во домашна варијанта.

Мадона објави фотографија на која прави стој на раце и истовремено шпага, и сето тоа во нејзината када.

Под фотографијата која Мадона ја објави на социјалните мрежи напиша „Утринско разубавување“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести