вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

ФОТО: Мајка на Фејсбук бара момче за 14-годишната ќерка!

decko

Последни вести

Уште ова го немавме видено на социјалните мрежи. Мајка моли момче да биде со нејзината четиринаесетгодишна ќерка, бидејќи не можела да ја гледа како тагува по него.

Таа на момчето му нуди се што ќе посака, само за да биде со нејзината ќерка и да ја направи среќна.

 

Најчитани вести