сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Мајли со празнична честитка во свој стил – топлес!!!

„Среќен Божиќ и му благодарам на Њујорк што е една од ретките држави во кои брадавиците имат слобода“, напиша Мајли на Твитер.

majli

Поврзани вести

Мајли Сајрус на свој начин ги честита претстојните празници, провокативно и контроверзно, топлес.

„Среќен Божиќ и му благодарам на Њујорк што е една од ретките држави во кои брадавиците имат слобода“, напиша Мајли на Твитер.

Во Њујорк законски е дозволено жените да шетаат топлес на улица.

Пеачката на Твитер додаде – не се работи за градите туку за рамноправноста на половите!

Според таблоидите 2013 дефинитивно беше година на Мајли, но, за скандали и провокации…ќе ја паметиме по џоинтот запален на сцена, фотографиите со алкохол и марихуана и спотот во кој е како од мајка родена.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести