петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Македонката која сними порно филм

a1

Последни вести

Македонката Анџела Вештица ја изненади јавноста со информацијата дека снимила порно филм.

a2

Дефинитвно Анџела ги руши сите табуа околу оваа тема.

a3

Таа во моментов работи како танчерка во Белград, а неколку пати се има фотографирано за Плејбој.

Извор: 365com.mk

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести