недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Младенци и Парада на гордоста во Белград

На фотографијата која ја пренесува сајтот „Сербиан Монитор“, веселата невеста и младоженец застанале пред кордонот на полицијата кој ја обезбедувал Парадата на гордоста за да овековечи уште еден момент во за нив најважниот ден во животот.

parada na gordosta

Последни вести

Младенци во Белград решиле меѓу класичните свадбени фотографии да вклучи и една невообичаена.

На фотографијата која ја пренесува сајтот „Сербиан Монитор“, веселата невеста и младоженец застанале пред кордонот на полицијата кој ја обезбедувал Парадата на гордоста за да овековечи уште еден момент во за нив најважниот ден во животот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести