сабота, 25 март 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Мараја Кери ги воодушеви фановите

maraja

Поврзани вести

Мараја Кери ги воодушеви своите фанови објавувајќи фотографија на својот Инстаграм профил на која е облечена во секси градник од тантела.

– Што да облечам, праша пејачката, а 30.000 воодушевени фанови ја лајкуваа фотографијата.

Мараја Кери 2

Не требаше долго време да објави уште една, а потоа и уште една.

1

Мараја Кери се пофали и со голем прстен, подарок од милијардерот Џејмс Пакер за кого планира да се омажи по разводот од раперот Ник Канон.

 

Најчитани вести