петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Масовен протест на ГДОМ – штипјани побараа избори на 5-ти јуни!

Граѓаните на Штип втор ден по ред излегуваат на масовен протест на кој даваат поддршка на Граѓанското движење за одбрана на Македонија (ГДОМ) и испраќаат пораки за избори на 5-ти јуни и конечен крај на кризата.

stip-4-768x429

Поврзани вести

Граѓаните на Штип втор ден по ред излегуваат на масовен протест на кој даваат поддршка на Граѓанското движење за одбрана на Македонија (ГДОМ) и испраќаат пораки за избори на 5-ти јуни и конечен крај на кризата.

stip-1-768x429 stip-2-768x429 stip-3-768x429 stip-5-768x429 stip-6-768x429

Најчитани вести