понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 26

Фото: Мерцедес без тркала во Скопје

ner

Последни вести

Возило од марката „Мерцедес Ц220“ остана без бандажи.

Сопственикот на возилото утрово си го нашол автомобилот потпрен на камења.

Синоќа крадци му ги собрале бандажите од автомобилот паркитан кај Градски ѕид.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести