четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: „Мерцедес“ се заби во електричен столб

kola.jpg-500

Последни вести

Автомобил марка „мерцедес“ утрово се забил во електричен столб.

Несреќата се случила утрово околу 4 часот,  на крстосницата на улиците Теодосиј Гологанов со Рузвелтова.

Сѐ уште нема информации за повредени во несреќата.

Најчитани вести