Магазин

ФОТО: Миранда Кер позираше како „од мајка родена“

ФОТО: Миранда Кер позираше како „од мајка родена“

Миранда Кер позираше како „од мајка родена“. Со оглед на тоа што таа навистина има совршено тело, воопшто не е чудно што сака да го покаже.

miranda-naslovna-harpers-bazaar

Австралиската супер моделка и Ангел на Викторија Сикрет се соблече за насловната страница на јануарското издание на „Харпер Базар“.

Таа досега се појавила на насловни страница многу пати, но ова дефинитивно е нејзиното најсекси издание досега.