четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 50

ФОТО: Мистер Бин има син, а не знае?

Mомчето е „плукнато“ на Мистер Бин

mister bin1

Поврзани вести

Момчето од фотографијата неверојатно личи на актерот Роан Аткинсон, попознат како Мистер Бин.

Можеби Мистер Бин има син, а не го знае тоа? Шега на страна, тој доби свој наследник кој може без проблем да го одглуми Мистер Бин.

mister bin

Фотографијата од младото момче се појави на социјалните мрежи. Она што е констатирано е дека момчето е „плукнато“ на Мистер Бин.

Најчитани вести