петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 44

ФОТО: Младенци заиграа оро додека чекаа на семафор

oro

Последни вести

Младоженец и невеста од Скопје не дозволија ниту еден миг од нивната свадба да помину неискористен.

Тие на една крстосница во центарот на градот заиграа орце додека чекаа да се запали зеленото светло од семафорот.

oro1

 

ФОТО: Фејсбук 

 

Најчитани вести