недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ФОТО: Младинците на Вардар претепани на Чаир!

tepani1

Последни вести

Полуфиналната пресметка помеѓу младинските екипи на големите градски ривали Шкупи и Вардар имаше несреќен крај, откако по последниот судиски свиреж настана вистински хаос на теренот, по кој најдебелиот крај го извлекоа вардаровите деца, пишува „Спортмедиа“.

Повеќе на Спортмедиа…

Најчитани вести