четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Многу љубов во Зоолошката во Скопје

6

Поврзани вести

Многу љубов во скопската Зоолошка градина.

Голем број љубители на животните секојдневно го посетуваат животинското царство во главниот град.

Животните кои овде живеат го прават амбиентот поубав, а нивната меѓусебна љубов остава без зборови.

1

2

3

4

5

7

ФОТО: Скопје инфо

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести