Магазин

ФОТО: Моден кикс на Кејт Мидлтон!

ФОТО: Моден кикс на Кејт Мидлтон!

Војвотката Kејт Мидлтон, која е четврти месец бремена, на хуманитарната акција посветена на менталното здравје на децата, што се одржа во Кенсингтонската палата, носела проѕирна црна блуза со туфни, што не ја вклопила на најдобар начин со сино сатенско здолниште до коленици.
Со непотребен црн ремен дополнително го истакнала својот стомак, а од накит носела златни висечки обетки.

Инаку, кралскиот пар живее во оваа палата, а летово за нејзино реновирање потрошиле околу 5 милиони евра.

kejt-midlton-1416478946-51387 kejt-midlton-1416479021-51388 kejt-midlton-1416479072-51389  kejt-midlton-1416479705-51392 kejt-midlton-1416479751-51393