петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Фото: Монасите од Бигорски направија снешко

snesko_thumb_medium500_333

Последни вести

И монасите во еден од најубавите македонски манастири, Бигорскиот направија Снешко по обилните снежни врнежи.

Најчитани вести