сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

ФОТО Моника Белучи прошета без градник низ Париз

m10

Последни вести

Италијанската актерка  Моника Белучи докажа дека важи за една од најубавите жени на светот, на снимањето на филмот во Париз.

50-годишната италијанска убавица во неделата излегла на улиците на Париз во проѕирна црна кошула, а минувачите не можеле да веруваат колку добро изгледа популарната актерка.

Моника Белучи изледала супер шик облечена во црн костум, додека видно расположена била на ручек со својата пријателка Мелита Тоскан, директорката на Маракешкиот филмски фестивал.

mo mo2 mo3 mo4 mo5

Најчитани вести