Магазин

ФОТО: Моника Белучи откри како изгледала пред 30 години

ФОТО: Моника Белучи откри како изгледала пред 30 години

Моника Белучи секоијдневно ја оправдува титулата најсекси жена во светот, а дека е подеднакво убава како и пред 30 години покажува  фотографијата што денов иве беше објавена на Инстаграм.

Со фотографијата на која што позира во проѕирен фустан со цветен дезен, Белучи ја потсети јавноста како изгледала пред 30 години.

Инаку италијанската актеркa која е во 50-тите години и денес изгледа одлично, а тврди дека за нејзниот добар изглед се заслужни задоволството и генетикaта. Моника е една од ретките дами што не правеле никакви естетски корекции.

A little while ago, once upon a time… 😊

A photo posted by Monica Bellucci (@monicabellucci) on