Магазин

ФОТО: Моника Белучи во топлес издание

ФОТО: Моника Белучи во топлес издание

Инстаграм профилот на италијанската актерка Моника Белучи е сигурно едно од најубавите нешта на интернет. Белучи (51) секој ден е се поубава, а комплиментите се бројни на секоја нејзина објавена фотографија.

Сепак, една фотографија, односно фотографија во фотографија го одушеви нејзините обожаватели. Моника во еден италијански ресторан во Париз налетала на своја фотографија во топлес издание која ја направил славниот Паоло Роверси и пријатно се изненадила.

1monika

Нејзините обожаватели коментирале дека ова е една од нејзините најдобри фотографии.