вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Мотор се преврте кај Галија

1

Поврзани вести

Мотор се преврте претпладнево на раскрсницата во близина на ресторанот Галија.

Нофицијално, во несреќата нема жртви и тешко повредени.

Полицијата веднаш изврши увид на местото на несреќата.

Несреќата предизвика хаос во сообраќајот, возилата се заглавени во колона долж целиот булевар Мајка Тереза.

1

a1

aaa

guzva

 

 

Најчитани вести